forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

Konkurs zbiórki zużytych baterii
Poniedziałek, 08. Luty 2016 18:40

 
Deklaracje_ogłoszenie
Czwartek, 04. Luty 2016 07:25

INFORMACJA

DLA RODZICÓW  DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO NASZEGO  PRZEDSZKOLA

W okresie od 8 lutego 2016 r. do 28 lutego 2016 r. u wychowawców grup będą dostępne „Deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego” w Publicznym Przedszkolu we Wtórku w roku szkolnym 2016/2017.

 

Wypełnione i podpisane deklaracje należy złożyć w sekretariacie w nieprzekraczalnym terminie od 29 lutego 2016 r. do 6 marca 2016 r.


 
Wyjazd na spektakl teatralny "W krainie Narnii"
Czwartek, 04. Luty 2016 14:45

Artykuł w przygotowaniu...

 
Zimowa wizyta w kinie
Środa, 27. Styczeń 2016 14:55

 

Tegoroczna zima płata nam przysłowiowego figla. Jeszcze przed tygodniem dzieci lepiły bałwana i ślizgały się na sankach. Dorośli stawiali kołnierze i wciskali czapki na głowy walcząc z oblodzonymi i zaśnieżonymi szybami samochodów. Tymczasem drugi tydzień ferii to czas odwilży… ale nie w kinie! Krótko mówiąc – rozpoczęła się „Operacja Arktyka”. To tytuł filmu, który uczniowie klas IV-VI obejrzeli w środę 27 stycznia br. w ostrowskim kinie „Komeda”.

 

Więcej…
 
"Fistaszki" w kinie
Wtorek, 26. Styczeń 2016 00:00

 

We wtorek 26 stycznia br. uczniowie klas I- III wybrali się do kina „Komeda” w Ostrowie Wielkopolskim na film animowany pt. „Fistaszki”.

„Fistaszki” to film przedstawiający przygody bohaterów legendarnych opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza. Główny bohater Charlie Brown poznaje dziewczynę, w której się zakochuje. W tym samym czasie również rozgrywa się przygoda przyjaciela Charliego, jego psa Snoopiego, który chce wytropić Czerwonego Barona - swojego największego wroga.

 

 

Więcej…
 
Sprawdzian próbny szóstoklasistów
Piątek, 15. Styczeń 2016 19:06

 

W piątek tj. 15 stycznia 2016 r. uczniowie klasy szóstej rozwiązywali arkusz diagnostyczny będący dla uczniów próbą tego, co czeka ich 5 kwietnia tego roku. Sprawdzian w klasie szóstej szkoły podstawowej obejmuje wiadomości i umiejętności ‎określone w wymaganiach ogólnych i szczegółowych w podstawie programowej kształcenia ogólnego w odniesieniu do trzech kluczowych przedmiotów nauczanych na dwóch ‎pierwszych etapach edukacyjnych, tj. języka polskiego, matematyki i języka obcego ‎nowożytnego.

 

 
Uczniowie klasy drugiej i trzeciej na przedstawieniu muzycznym "Śpiąca Królewna"
Piątek, 15. Styczeń 2016 19:00

W piątek 15 stycznia 2016 r. klasy II i III wraz z wychowawczyniami: p. Ewą C. Robaczyk i p. Renatą Kolendą wzięły udział w spektaklu muzycznym Wrocławskiego Teatru Muzycznego T-art pt.: „Śpiąca Królewna”, które mało miejsce w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim.

Ta muzyczna interpretacja baśni Charlesa Perraulta jest znana dzieciom na całym świecie. Dzięki wspaniałej grze aktorów,  pięknej scenografii, ciekawej choreografii, pięknym kostiumom i niezwykłej oprawie muzycznej dzieci zostały przeniesione w baśniowy świat czarownic, zaklęć, dobrych wróżek, królewien i książąt.

Więcej…
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.