forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW I MATERIAŁÓW ĆWICZENIOWYCH

na rok szkolny 2016/2017

Szkoły Podstawowej im. Orła Białego we Wtórku

 
Informacja dla rodziców dzieci przedszkolnych
Niedziela, 21. Sierpień 2016 00:00

 


ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Wtórku informuje, że we wtorek 30 sierpnia 2016 r. o godzinie 17.00

odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przedszkolnych.

W czasie spotkania zostanie omówiona

organizacja nowego roku szkolnego 2016/2017.

Przewidywany czas zebrania - ok. 1,5 godziny.

 

 
Wakacje
Piątek, 24. Czerwiec 2016 21:42

 
Zakończenie roku szkolnego 2015/2016
Piątek, 24. Czerwiec 2016 11:05

24 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Pani Dyrektor Anna Wojciechowska-Mrotek wręczyła nagrody książkowe uczniom z celującymi i bardzo dobrymi wynikami w nauce. W swoim przemówieniu przypomniała wszystkim uczniom o zasadach bezpiecznego wypoczynku, ale przede wszystkim życzyła udanych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód oraz wrażeń.

Zakończenie roku było również dobrą okazją dla uczniów, aby podziękować Pani Dyrektor, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły za ich trud, cierpliwość i poświęcenie włożone w pracę.

Pożegnaliśmy również uczniów klasy szóstej – wychowanków pani Marii Dytfeld. Wszystkim im życzymy sukcesów w nowych szkołach, a w życiu - wytrwałego dążenia do celu "by spełniać swoje marzenia"! Powodzenia!

 
Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2015/2016
Czwartek, 23. Czerwiec 2016 20:00

W trosce o to, by uczniowie i ich rodzice odczuwali satysfakcję z działalności twórczej szkoły, prezentujemy osiągnięcia w różnych dziedzinach, które uczniowie zdobyli indywidualnie lub zespołowo w roku szkolnym 2015/2016.

Na podstawie zaprezentowanych sukcesów można stwierdzić, że nasza szkoła należy niezaprzeczalnie do "kuźni talentów".

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!

 
Podsumowanie drugiego okresu
Czwartek, 23. Czerwiec 2016 00:00

W czwartek 23 czerwca 2016 r. odbyła się na sali gimnastycznej uroczysta msza święta, którą sprawował ksiądz Jarosław Kołodziej. Następnie Pani Dyrektor Anna Wojciechowska-Mrotek dokonała wspólnie z nauczycielami podsumowania drugiego okresu roku szkolnego 2015/2016. Szczególną uwagę poświęcono uczniom, którzy brali udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych oraz działalności Samorządu Uczniowskiego.

Na forum szkoły wystąpili uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach, przeglądach i zawodach. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali gromkie brawa, a Pani Dyrektor jeszcze raz im pogratulowała. Udział w konkursach podnosi nie tylko umiejętności uczniów, ale również przyczynia się do budowy pozytywnego wizerunku naszej szkoły. Oby takich okazji było jak najwięcej!

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.