forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

Wyjazd na spektakl "Kot w butach"
Piątek, 27. Listopad 2015 18:01

W piątek 27 listopada br. uczniowie pierwszej i trzeciej klasy naszej szkoły wybrali się do Ostrowskiego Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim na przedstawienie teatralne pt. „Kot w butach”.

„Kot w butach” to jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany chyba wszystkim - choćby ze zbiorów Charlesa Perraulta czy braci Grimm. Bajka o mądrym i przedsiębiorczym kocie, który sprawił, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odniósł sukces, prezentowana była przez Teatr Współczesny w Krakowie, w pomysłowej i zabawnej formie.

Więcej…
 
Dzień Pluszowego Misia
Piątek, 27. Listopad 2015 17:45

Artykuł w przygotowaniu...

 
Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy - etap szkolny
Piątek, 27. Listopad 2015 16:46

W piątek 27 listopada br. siedmiu uczniów naszej szkoły zmierzyło się z zadaniami szkolnego etapu Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego. Arkusz konkursowy zawierał zarówno zadania zamknięte, jak i otwarte. Uczestnicy konkursu mogli zdobyć maksymalnie 40 punktów, jednak już 30 punktów dawało awans do etapu rejonowego konkursu.

Niestety żadnemu uczestnikowi nie udało się przekroczyć wymaganego progu punktów, by móc zmagać się z wiadomościami i umiejętnościami przyrodniczymi na dalszym etapie konkursu.

 
Turniej „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku – etap powiatowy
Czwartek, 12. Listopad 2015 22:00

 

 

W czwartek 12 listopada 2015 roku uczniowie naszej szkoły rywalizowali  w drugiej powiatowej edycji ogólnopolskich zawodów piłkarskich „Z podwórka na stadion” o puchar Tymbarku. Tym razem zawody odbyły się na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wlkp. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, zwycięzcy edycji gminnych: SP Odolanów, SP Nowe Skalmierzyce, SP Wtórek i SP Raszków. Rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym”, a mecze trwały 2x10 minut.

 

 

Więcej…
 
Przegląd Pieśni Patriotycznej
Czwartek, 12. Listopad 2015 19:55

W czwartek 12 listopada br. uczennice klasy trzeciej wraz z panią Elżbietą Jernalczyk uczestniczyły w Gminnym Przeglądzie Pieśni Patriotycznej. W tym roku przyjął on zmienioną formę i miał miejsce w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim.

W ramach Przeglądu dziewczynki wykonały utwór „Płonie ognisko i szumią knieje”. Poza tym stworzono im możliwość zwiedzania Ostrowa Wielkopolskiego pod opieką przewodnika oraz zapoznanie się z wnętrzem i historią Synagogi, a także prezentowanej tam wystawy.

 
Wyjazd na spektakl "Trollololo"
Czwartek, 12. Listopad 2015 17:42

Artykuł w przygotowaniu...

 
Narodowe Święto Niepodległości
Wtorek, 10. Listopad 2015 11:12

Dzień Niepodległości to największe święto narodowe, które w sposób szczególny łączy wszystkich Polaków. We wtorek 10 listopada br. połączyło również  całą społeczność Zespołu Szkolno- Przedszkolnego we Wtórku, w tym także najmłodszą - dzieci z przedszkola.

W odświętnie przystrojonej scenerii, na tle biało- czerwonej flagi, odbył się uroczysty apel upamiętniający 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Więcej…
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.