forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

Informacja dla rodziców
Piątek, 15. Kwiecień 2016 12:51

Zwracamy się  do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz wskazanej poniżej organizacji pożytku publicznego. Zdajemy sobie sprawę, że lista potrzebujących jest długa i niełatwo zdecydować o przekazaniu „swojego 1 %” ( PIT â36 i PIT â37). Osoby, które do tej pory nie zdecydowały jeszcze, na jaki cel przekażą podatek,  uprzejmie prosimy o wsparcie  leczenia jednego z NASZYCH RODZICÓW. Podajemy dane fundacji

numer KRS0000270809,

cel szczegółowy: WOJCIECHOWSKA, 5128.

Liczymy na Państwa życzliwość i solidarność. Nasza pomoc bardzo się przyda.

 
Zaproszenie dla rodziców
Piątek, 29. Kwiecień 2016 00:00

 

W czwartek 5 maja br. o godz. 17.00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wtórku odbędzie się spotkanie dla rodziców poświęcone dopalaczom w ramach realizowanego powiatowego programu „Dopalacze niszczą życie”. Program ma na celu przekazanie wiedzy na temat konsekwencji zdrowotnych, psychologicznych, społecznych i prawnych zażywania substancji zastępczych i środków odurzających oraz wskazanie sposobów zapobiegania istniejącym zagrożeniom. Spotkanie poprowadzi przedstawiciel Powiatowej Komendy Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Zachęcamy do udziału w spotkaniu.

 
Rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Przedszkola we Wtórku
Sobota, 23. Kwiecień 2016 00:00

 

REKRUTACYJNE POSTĘPOWANIE UZUPEŁNIAJĄCE

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA WE WTÓRKU

NA ROK SZKOLNY 2016/2017

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wtórku informuje, że po zakończeniu postępowania rekrutacyjnego do przedszkola na rok szkolny 2016/2017, placówka dysponuje wolnymi miejscami:

- 3 miejsca w grupie 6- latków,

- 1 miejsce w grupie 4- latków,

- 5 miejsc w grupie 3- latków.

Wnioski o przyjęcie kandydatów w uzupełniającym postępowaniu rekrutacyjnym na wolne miejsca w przedszkolu będą przyjmowane od 25 kwietnia do 6 maja 2016r.

Więcej…
 
Program RODZINA 500+
Piątek, 29. Kwiecień 2016 20:07

Informujemy, że od 23 marca 2016 r. w sekretariacie Zespołu Szkolno –Przedszkolnego we Wtórku dostępne będą wnioski w ramach programu RODZINA 500 + oraz zestawy informacyjne.

Ważne:

- Każdy wniosek zawiera trzy załączniki. Wniosek wypełnia każdy.

- Załączniki wypełnia rodzina, która ubiega się o świadczenie na pierwsze dziecko (w tym przypadku ważny jest dochód).

- Załącznik wypełnia każda pełnoletnia osoba w rodzinie: matka, ojciec oraz ich pełnoletnie dzieci. Każda z tych osób składa po trzy oświadczenia.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej udzielają wszelkich wskazówek i pomocy w wypełnianiu wniosku podczas dyżuru w naszej szkole. Pracownicy GOPS pełnią dyżury w sali nr 7 w dniach: 7,14,21,28 kwietnia oraz 05,12,19 maja br.

Więcej…
 
Dzień Patrona
Piątek, 29. Kwiecień 2016 12:19

 

Artykuł w przygotowaniu... 

 
Teatr "Zaczarowana kurtyna" dla rodziców
Środa, 27. Kwiecień 2016 00:00

 

 

Koło teatralne jest jednym z wielu kół zainteresowań działających na terenie naszej szkoły. W jego ramach powstał teatr „Zaczarowana kurtyna”. Ważnym celem koła jest prezentowanie dorobku artystycznego w środowisku szkolnym i pozaszkolnym, a także propagowanie postaw czytelniczych wśród uczniów, rodziców i nauczycieli.

 

 

Więcej…
 
Zmagania konkursowe przyrodników Gminy Ostrów Wielkopolski
Wtorek, 26. Kwiecień 2016 16:30

„W zgodzie z przyrodą, a jej ochrona moją wielką przygodą” to hasło XII Konkursu Przyrodniczego Gminy Ostrów Wielkopolski, który odbył się 26 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej im. Orła Białego we Wtórku.

 

Więcej…
 
Mistrzostwa Gminy Ostrów Wielkopolski w czwórboju lekkoatletycznym
Poniedziałek, 25. Kwiecień 2016 17:35

 

W poniedziałek 25.04.2016 roku uczniowie naszej szkoły brali udział w czwórboju lekkoatletycznym zorganizowanym w Zespole Szkół w Lewkowie. W zawodach brało udział 8 drużyn dziewcząt i 8 drużyn chłopców. Nasi uczniowie rywalizowali z koleżankami i kolegami z Lewkowa, Gorzyc Wielkich, Szczur, Lamek, Słaborowic, Sobótki i Topoli Małej. Podczas rywalizacji w skoku w dal, rzucie piłeczką palantową , biegu na 60 metrów i biegu długim – dziewczyny 600 m., chłopcy – 1000 m. każdy uczestnik zdobywał punkty za osiągnięty wynik dla drużyny i indywidualnie. Suma poszczególnych punktów ze wszystkich konkurencji stanowiła o końcowej klasyfikacji.

Nasze dziewczęta z bardzo małą stratą kilku punktów uplasowały się na 7 miejscu. Chłopcy natomiast z liczbą 473 punktów w klasyfikacji drużynowej stanęli na pierwszym stopniu podium. Sukces ten chłopcy powtórzyli po raz drugi z rzędu. Wygrana w dzisiejszych zawodach klasyfikuje drużynę chłopców do udziału w czwórboju lekkoatletycznym na poziomie powiatowym, który odbędzie się 10 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim.

Więcej…
 
Dzień Ziemi w szkole
Piątek, 22. Kwiecień 2016 14:03

 

Tegoroczny Dzień Ziemi w naszej szkole był świetną okazją do edukacji przyrodniczej i integracji szkolnej. Przygotowane quizy i gry przyrodnicze wprawiły wszystkich uczniów we wspaniały nastrój i dobry humor. Nauka przez zabawę okazała się bardzo skuteczna. Każdy uczeń miał możliwość uczestniczenia w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Szczególnego nastroju dodały dekoracje i wystawy, które pojawiły się na szkolnych korytarzach i w pracowni przyrodniczej. Było miło, pięknie i ciekawie. Obchody Dnia Ziemi pomogły dostrzec piękno naszej planety oraz były okazją do przypomnienia, że jesteśmy odpowiedzialni za stan środowiska, w którym żyjemy. Organizatorkami przedsięwzięcia w szkole były panie Iwona Tomalak i Lidia Jarosik.

 
Aktorzy "Zaczarowanej kurtyny" na deskach szkolnej sceny
Czwartek, 21. Kwiecień 2016 16:06

 

W czwartkowy poranek 21 kwietnia br. sala nr 14 przybrała niezwykłą scenerię. Teatr "Zaczarowana kurtyna" działający w ramach  kółka teatralnego prowadzonego przez panią Renatę Kolendę, przygotował widowisko, na które złożyło się przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek", a także znane utwory Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Nie zabrakło także wspólnej zabawy z widzami  i tańców.

Więcej…
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.