forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

Życzenia
Czwartek, 18. Grudzień 2014 20:46

 

Ciepła rodzinnego i radości wśród bliskich,

spełnienia marzeń - nawet tych najskrytszych,

umiejętności cieszenia się z drobnych rzeczy,

pełnego uśmiechu każdego dnia w roku.


Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

życzy

Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

we Wtórku

 
Próbny sprawdzian klasy szóstej
Środa, 17. Grudzień 2014 21:23

 

 

W środę, tj. 17 grudnia br. szóstoklasiści rozwiązywali arkusz diagnostyczny będący dla uczniów próbą tego, co czeka ich 1 kwietnia 2015 roku. Sprawdzian w klasie szóstej szkoły podstawowej obejmuje wiadomości i umiejętności ‎określone w wymaganiach ogólnych i szczegółowych w podstawie programowej kształcenia ogólnego w odniesieniu do trzech kluczowych przedmiotów nauczanych na dwóch ‎pierwszych etapach edukacyjnych, tj. języka polskiego, matematyki i języka obcego ‎nowożytnego.

 

 

 
Głosowanie na film w konkursie "TESCO dla szkół" zakończone!
Wtorek, 16. Grudzień 2014 19:53

Głosowanie na filmik w ogólnopolskim konkursie „Tesco dla szkół – Kulinarni odkrywcy” zostało zakończone 15 grudnia br. Zgodnie z regulaminem konkursu, do 6 stycznia 2015 r. zostanie przeprowadzona przez organizatora weryfikacja głosów oddanych przez internautów. Kolejne ważne daty:

Więcej…
 
Mikołaj w szkole
Piątek, 05. Grudzień 2014 08:18

 

 

Wyjątkowo w piątek 5 grudnia gościliśmy w naszej szkole świętego Mikołaja. Dotarł on do szkoły z workiem pełnym słodkości, co nasi uczniowie przyjęli z wielkim entuzjazmem. Mikołaj osobiście wręczył każdemu dziecku czekoladę. W podziękowaniu za wizytę uczniowie przygotowali dla Mikołaja piosenki i wierszyki. Było dużo radości i uśmiechów.

 
Konkurs plastyczno-literacki "Mój ukochany miś" został rozstrzygnięty!
Piątek, 28. Listopad 2014 07:00

Kategoria klas I – II

I miejsce – Oliwia Walczak kl.II

II miejsce – Monika Fibik kl. II i Wojciech Wojciechowski kl. I

III miejsce - Marcel Grzelak kl. I

Kategoria klas III – IV

I miejsce – Krystian Binek kl. III

II miejsce - Klaudia Strzelczak kl. III i Wiktoria Szczypkowska kl. III

III miejsce – Zofia Czuk kl. III

Wyróżnienie

Patrycja Kot kl. VI

Na pochwałę i uznanie zasługują również inni uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie, choć nie udało im się tym razem zająć czołowych miejsc.

Nagrody pocieszenia otrzymali:

Mateusz Kuroszczyk kl. I, Wiktoria Maląg kl. I, Igor Sus kl. I;

Bartek Kowalski kl. II, Zuzanna Leśnierowska kl. II;

Paweł Biały kl. III, Mateusz Bąkowski kl. III, Marcin Jański kl. III, Joanna Królak kl. III, Julia Kowalska kl. III i Patrycja Plewińska kl. III.

 
Wycieczka do fabryki bomek w Koźminie Wielkopolskim
Wtorek, 25. Listopad 2014 08:00

We wtorek 25 listopada 2014 r. uczniowie klasy  pierwszej wyjechali na wycieczkę do fabryki ozdób choinkowych LOTOS w Koźminie Wielkopolskim. Pierwszaki mogły zapoznać się z poszczególnymi etapami powstawania bombek choinkowych od wydmuchiwania ze szklanych rurek różnorodnych form i kształtów, poprzez „magiczne” zabarwianie azotanem srebra wnętrza bombek, aż po piękne ręczne malowanie choinkowych ozdób. Wizyta w fabryce zakończyła się w sklepie firmowym, w którym mnogość asortymentu przyprawiała o zawrót głowy dzieci, klasowe mamy pp. Domańską, Guzior i Szewczyk, oraz wychowawczynię Ewę C. Robaczyk, która wycieczkę zorganizowała.

Po powrocie do szkoły zostały wręczone dzieciom bombki z imionami, które będą z pewnością piękną pamiątką i ozdobą domowych choinek.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.