forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

Ruszyło głosowanie w konkursie "TESCO dla szkół"
Środa, 26. Listopad 2014 20:12

 

Przypominamy, że można już głosować na filmik SMAKO-SMYKI zgłoszony do konkursu "TESCO dla szkół".

Jest nam miło poinformować, że na 431 zgłoszonych filmów jesteśmy na 5. miejscu w Polsce! Dziękujemy za zaangażowanie i oddawanie głosów.

To jednak wciąż za mało, by wygrać salę kinową. Musimy być najlepsi w województwie wielkopolskim.

Głosujcie na nasz filmik! Dołóżcie starań, by "niemożliwe" stało się możliwym.

 

 
Nasz film w konkursie "TESCO dla szkół"
Środa, 26. Listopad 2014 15:00

Jest na miło poinformować, że Zespół trzydziestu uczniów naszej szkoły pod nazwą SMAKO-SMYKI bierze udział w konkursie "TESCO dla szkół - kulinarni odkrywcy".

Poniżej przedstawiamy dwuminutowy filmik pt. "Przepis na zdrowie". Nagranie zostało zrealizowane przez Zespół SMAKO-SMYKI wraz z opiekunem panią Martą Pawlak i promuje zdrowy styl życia.

Film bierze udział w ogólnopolskim głosowaniu internautów. Prosimy wszystkich przedszkolaków, uczniów i ich rodziców, pracowników, nauczycieli, absolwentów, mieszkańców pobliskich miejscowości i sympatyków naszej szkoły o włączenie się do akcji.

Z góry dziękujemy za wsparcie naszych działań.

 


 
Jak głosować na film SMAKO-SMYKÓW?
Środa, 26. Listopad 2014 14:00

 

Osoby, które chcą wziąć udział w głosowaniu na nasz filmik pt. „Przepis na zdrowie”, powinny zarejestrować się na stronie  www.tescodlaszkol.pl. W razie problemów można poprosić o pomoc nauczycieli naszej szkoły. Pamiętajmy, że filmik powstał dzięki dużemu zaangażowaniu nauczycieli i dzieci – zespół SMAKO-SMYKI. Wierzymy, że możemy wygrać ogólnopolski konkurs „TESCO dla szkół - KULINARNI ODKRYWCY”.

Rejestracja krok po kroku:

1) Każdy musi mieć swoją skrzynkę e-mail i pamiętać swoje hasło. Jeśli nie mamy jeszcze adresu e-mail, to trzeba go założyć.  Rodzice mogą założyć adres e- mail swojemu dziecku (dzieci do lat 13 za zgodą rodziców mogą posiadać swoją skrzynkę pocztową i w ten sposób brać czynny udział w głosowaniu). Pamiętajmy, że jeden ważny głos = jedna osoba głosująca z jednego konta.

2) Należy wejść  na stronę www.tescodlaszkol.pl. Po prawej stronie jest PANEL UŻYTKOWNIKA.

3) Należy kliknąć: ZAREJESTRUJ.

4) Dalej wybieramy jedną z opcji – mam mniej niż 13 lat/mam 13 lat lub więcej.

5) Podajemy swoje dane: imię, nazwisko, e-mail, datę urodzenia i wymyślamy hasło do swojego konta na stronie TESCO. Koniecznie zapamiętujemy hasło,  by móc codziennie się logować i oddać głos.

6) Na koniec akceptujemy regulaminy.

7) Klikamy: zarejestruj się.

8) Pojawi się informacja o zarejestrowaniu.

 

9) Najważniejszy krok: by aktywować konto, należy wejść na swój adres e- mail i aktywować konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Uwaga! Czasami potwierdzenie przychodzi nie na skrzynkę główną tylko jako spam lub oferta. Polecamy przejrzeć te foldery.

 
Jakie mamy szanse w konkursie "TESCO dla szkół - kulinarni odkrywcy"?
Środa, 26. Listopad 2014 13:00

Film, który zdobędzie największą ilość głosów w województwie, zostanie nagrodzony SALĄ KINOWĄ. Laureaci konkursu wygrają TABLICĘ INTERAKTYWNĄ. Analizując głosowania z lat poprzednich, musielibyśmy otrzymywać średnio ponad 2.000 głosów dziennie. Nasza szkoła liczy 110 uczniów. Jednak, jeżeli będziemy głosować systematycznie, czyli każdego dnia i rozpropagujemy akcję wśród rodziny i znajomych – mamy spore szanse. Pomóżmy uwierzyć dzieciom i nauczycielom, że marzenia się spełniają.

Już teraz prosimy o rejestrowanie siebie, dzieci, członków rodziny, przyjaciół i znajomych na stronie Tesco oraz o regularne uczestnictwo w głosowaniu. Możemy zdobyć cenne nagrody, wystarczy tylko brać udział w codziennym głosowaniu.

Głosowanie trwa od 17 listopada do 15 grudnia 2014r.

Głosujemy na filmik: „Przepis na zdrowie” - SMAKO-SMYKI - Szkoła Podstawowa we Wtórku.

Głosujemy codziennie już od 17 listopada br. Liczymy na wsparcie Rodziców całego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wtórku.

 

 
Światowy Dzień Pluszowego Misia
Wtorek, 25. Listopad 2014 00:00

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych przyjacielem - powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Przywiązanie do milutkiego pluszaczka udowodnili dziś nasi uczniowie, którzy przynieśli do szkoły swoje ulubione misiowe przytulanki. W czasie przerw dzieci brały udział w wielu ciekawych zabawach i konkursach. Poznały historię pluszowego misia, musiały wykazać się wiedzą na temat misiowych bohaterów bajek, zręcznością w układaniu „bajkowych” puzzli oraz muzykalnością podczas śpiewania piosenek o najbardziej znanych misiach np.: Misiu Uszatku. Ku radości dzieci wybraliśmy największego, najmniejszego i trochę przewrotnie „najchudszego” misia.

 

Więcej…
 
Wycieczka klasy drugiej i trzeciej do Ostrowa Wielkopolskiego
Poniedziałek, 17. Listopad 2014 08:00

 

 

W poniedziałek 17 listopada br. uczniowie klasy drugiej i trzeciej zwiedzili wystawy Muzeum Miasta Ostrowa Wielkopolskiego mieszczące się w ratuszu miasta. Uczestniczyli tam w lekcji pt.: "Historia Orła Białego". Następnie udali się na pocztę i wysłali listy oraz pocztówki do swoich bliskich.

W drodze powrotnej wycieczkowicze zatrzymali się w Mc Donaldzie na posiłku. Opiekę sprawowali wychowawcy p. Elżbieta Jernalczyk i p. Renata Kolenda.

 

 
Turniej piłki nożnej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"
Czwartek, 13. Listopad 2014 12:12

Dnia 13 listopada na boisku Orlik przy szkole podstawowej w Gorzycach Wielkich odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Drużyna naszej szkoły reprezentowana przez 11 uczniów zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do rozgrywek powiatowych. Skład zespołu: Patryk Moczyński, Bartosz Moczyński, Łukasz Wojtasik, Filip Kwiecień, Marcin Plewiński, Michał Kaniewski, Jakub Kędzia, Oskar Bożętka, Michał Mielcarek, Maciej Kędzia oraz Kacper Sobczak.

Gratulujemy!!!

 

 
Spotkanie z Panem Mariuszem Ciechanowskim
Środa, 12. Listopad 2014 00:00


W środę 12 listopada 2014r. odbyło się spotkanie z weteranem wojen w Iraku i Afganistanie, starszym chorążym Panem Mariuszerm Ciechanowskim z cyklu: „Spotkania z ciekawym człowiekiem". Podczas mityngu uczniowie poznali lepiej zawód żołnierza, dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat życia w krajach islamskich.

 

 
Narodowe Święto Niepodległości
Poniedziałek, 10. Listopad 2014 11:12

 

W poniedziałek 10 listopada 2014 r. o godz. 11.00 odbyła się uroczystość upamiętniająca 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.
Po odśpiewaniu hymnu Polski, uczniowie klasy II i III oraz członkowie koła wokalnego zaprezentowali montaż słowno- muzyczny poświęcony obchodom 11 Listopada.

Więcej…
 
Promocja placówki na szklanym ekranie
Piątek, 27. Czerwiec 2014 20:00

W piątek 11 kwietnia 2014 roku w naszej szkole gościła Telewizja Kablowa Proart. Celem wizyty było zaprezentowanie oferty edukacyjnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Wtórku. Materiał przygotowany w naszej placówce jest częścią telewizyjnego programu samorządowego o Gminie Ostrów Wielkopolski. Zachęcamy do oglądania.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.