forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

 

 

 

Umowy_przedszkole
Poniedziałek, 30. Maj 2016 15:36

 
"Mama nade mną jak słońce"
Wtorek, 31. Maj 2016 19:27

 

 

Artykuł w przygotowaniu...

 

 
Pierwszoklasiści na zajęciach w piekarni
Wtorek, 31. Maj 2016 09:28

 

 

Artykuł w przygotowaniu...

 

 
Wycieczka klasy trzeciej do Torunia
Poniedziałek, 30. Maj 2016 10:00

 

 

Artykuł w przygotowaniu...

 

 
Konkurs "Kangur Matematyczny" rozstrzygnięty!
Poniedziałek, 30. Maj 2016 08:36

Czworo uczniów zostało wyróżnionych w 25 Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny” pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych.

Wyróżnieni uczniowie w kategorii:

Żaczek – Weronika Biała, uczennica klasy II,

Maluch – Wojciech Łęgowski, uczeń klasy III oraz Joanna Królak i Wiktoria Szczypkowska, uczennice klasy IV.

Gratulujemy wyróżnionym uczestnikom konkursu!

 
PATAgO 2016
Poniedziałek, 23. Maj 2016 00:00

 

 

Artykuł w przygotowaniu...

 

 
Wycieczka klasy czwartej i piątej "Orła cień"
Piątek, 20. Maj 2016 00:00

W dniach 18-20 maja br. uczniowie klasy czwartej i piątej miło spędzili czas na wycieczce turystycznej „Orła cień”. Towarzyszyli im opiekunowie: Halina Guździoł, Lidia Jarosik oraz Iwona Tomalak.

Wycieczka rozpoczęła się wczesnym rankiem w środę. Po sprawdzeniu listy obecności i serdecznym pożegnaniu z rodzicami wyruszyliśmy w drogę. Podróż przebiegała bez zakłóceń. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Jasnej Góry w Częstochowie. Wizyta w jasnogórskim sanktuarium była ściśle związana z obchodami jubileuszu 1050. rocznicy chrztu Polski. Można tutaj zwiedzać godzinami, ale trzeba było ruszać w dalszą drogę.

Więcej…
 
"Szał zakupów", czyli zajęcia matematyczne inaczej
Piątek, 20. Maj 2016 00:00

W czwartek 19 maja w ramach innowacji matematycznej – Ułamki dziesiętne – „Szał zakupów” – uczniowie klasy VI odwiedzili obiekt handlowy Intermarche w Ostrowie Wielkopolskim. „Przewodnikiem” po sklepie była pani kierowniczka działu, która przybliżyła uczniom istotę poszczególnych działów – samoobsługi i tradycji. Przybliżyła również zagadnienia związane z promocją i szok promocją, odpowiadała ciekawie na zadawane pytania. Zadaniem każdego ucznia było „zaopatrzenie się” w gazetkę promocyjną potrzebną do rozwiązywania zadań. Na zakończenie uczniowie zostali obdarowani cukierkami.

Więcej…
 
Gminna Olimpiada Sportowa Klas I-III Szkół Podstawowych
Czwartek, 19. Maj 2016 10:00

19 maja br. w naszej szkole zorganizowano XIV Gminną Olimpiadę Sportową klas I-III. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Wójta Gminy Ostrów Wielkopolski oraz przy współpracy z Radą Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. W tegorocznej olimpiadzie udział wzięło dziesięć szkół podstawowych z terenu gminy Ostrów Wielkopolski: SP Daniszyn, NSP Franklinów, SP Gorzyce Wielkie, SP Lamki, SP Lewków, NSP Słaborowice, SP Sobótka, SP Szczury, NSP Wysocko Wielkie i oczywiście gospodarze – SP Wtórek.

Więcej…
 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.