forex trading logo

Licznik odwiedzin

 

 

Pomoc dla schroniska
Czwartek, 16. Październik 2014 19:18

Samorząd Uczniowski organizuje pomoc dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Wysocku Wielkim. Zachęcamy wszystkich uczniów i przedszkolaków do przyłączenia się do akcji.

Do wystawionego na dolnym korytarzu koszyka możecie wkładać:

- puszki mięsne, konserwy, suchą  karmę, makarony, ryż;

- koce;

- zabawki, pluszaki, piłki;

- obroże, smycze;

- szczotki, grzebienie, szampony dla psów;

- miski, zbędne garnki;

- witaminy.

Akcja trwa do 31 października 2014r. Następnie wszystkie uzbierane dary zostaną dostarczone do schroniska przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego p. Violettę Pałat i p. Martę Pawlak.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie!

 
Uwaga konkurs!
Środa, 15. Październik 2014 15:00

 

 

Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie. Należy zaprojektować logo promujące realizowaną w naszej szkole innowację pedagogiczną „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Szczegóły konkursu w załączonym poniżej regulaminie.

 
Wkręć się w pomaganie!
Środa, 15. Październik 2014 12:00

 

 

Przypominamy, że w tym roku szkolnym kontynuujemy zbieranie plastikowych nakrętek. W ten sposób wspieramy i pomagamy w zebraniu środków pieniężnych na pozyskanie drogiego sprzętu dla Jakuba. O szczegółach akcji można przeczytać w załączonym piśmie wystosowanym do nas przez rodziców Jakuba. Nie bądźmy obojętni i „dajmy się wkręcić”!

 

 
Stojaki na rowery jak nowe
Poniedziałek, 20. Październik 2014 14:35

Bardzo dziękujemy druhom Ochotniczej Straży Pożarnej we Wtórku za odnowienie stojaków na rowery. W ciągu kilku dni stojaki zostały wyczyszczone i pomalowane na zielono. Teraz prezentują się pięknie. Fundatorem farby był druh Andrzej Ciechanowski. W akcji malowania uczestniczyli druhowie: Jarosław Cegielski, Andrzej Ciechanowski, Urszula Górecka, Błażej Kosmala, Marek Sobczak i Robert Strzelczak. To kolejna w tym roku cenna inicjatywa OSP Wtórek. Serdecznie dziękujemy za podjętą akcję społeczną, bezinteresowną pracę i poświęcony czas.

 
Akcja zbierania kasztanów zakończona!
Piątek, 17. Październik 2014 00:00

 

 

W piątek zakończyliśmy tegoroczną akcję zbierania kasztanów. Zaangażowali się w nią zarówno przedszkolacy jak i uczniowie naszej szkoły. Każdy oddział/klasa zbierała kasztany indywidualnie. Zebrano łącznie 1030 kilogramów. W poszczególnych grupach wyglądało to następująco:

 

 

Więcej…
 
Szkolenie "Uczymy się ratować"
Środa, 15. Październik 2014 00:00

 

 

W środę 15 października br. w naszej placówce odbyło się kolejne szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Tym razem do udziału w nim zostali zaproszeni rodzice i pracownicy naszego Zespołu. Omawiano najważniejsze tematy związane z bezpieczeństwem, w tym ryzyko zatrucia tlenkiem węgla.

 

Więcej…
 
Dzień Edukacji Narodowej. Pasowanie na ucznia.
Poniedziałek, 13. Październik 2014 12:45

Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala,

nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje,

nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje

- przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

Janusz Korczak

 

W poniedziałek 13 października br. nasza szkoła przybrała odświętny wystrój. W scenerii złotej polskiej jesieni odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów.

Więcej…
 
Dzień Chłopaka
Wtorek, 30. Wrzesień 2014 00:00

 

30 września z okazji Dnia Chłopaka Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami paniami Violettą Pałat i Martą Pawlak zorganizował dyskotekę.  Podczas zabawy przy muzyce granej przez DJ–a bawiło się wielu uczniów naszej szkoły.

Samorząd Uczniowski przeprowadził kilka konkursów, w których walczono o tytuł „Chłopaka Roku 2014”. Z klas I-III największą ilość punktów uzyskał uczeń klasy trzeciej Paweł Barczak, a w kategorii klas  IV-VI zwyciężył czwartoklasista  Kacper Sobczak.

Podziękowania kierujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie dyskoteki, a w szczególności panu Bartoszowi Kmiecikowi – DJ-owi, który zapewnił świetną atmosferę!

 
Promocja placówki na szklanym ekranie
Piątek, 27. Czerwiec 2014 20:00

W piątek 11 kwietnia 2014 roku w naszej szkole gościła Telewizja Kablowa Proart. Celem wizyty było zaprezentowanie oferty edukacyjnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego we Wtórku. Materiał przygotowany w naszej placówce jest częścią telewizyjnego programu samorządowego o Gminie Ostrów Wielkopolski. Zachęcamy do oglądania.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.